Knyga "Skolinta Iliuzija"

“Skolinta iliuzija“ – tai knyga, paremta tikra žmonių patirtimi, su kuria susiduria autorės tiek asmeniniame gyvenime, tiek konsultacijų, bei psichoterapijos metu. Problemos, su kuriomis susidurta terapijų, bei konsultacijų metu, knygoje pateikiamos apibendrintai, todėl tai nebėra tik kažkieno istorijos – jose tikrai atrasite ir dalelę savęs. Tai lyg psichologinių straipsnių rinkinys, kurį jungia pagrindinių knygos veikėjų psichoterapeutų – Amelijos ir Alano – siužeto linija. Straipsniuose nagrinėjamos kiekvienam aktualios temos: meilė sau ir kitiems, santykiai su aplinkiniais, depresijos ir patiriamo streso priežastys bei pasekmės, savęs pažinimas, priėmimas ir t. t. Tokiu būdu į savo gyvenimą galėsite pažvelgti iš šalies, tapti jo vertintoju.

Knygos pavadinimas atspindi žmonių gyvenimą iliuzijose – ne tiek savo susikurtose, kiek „skolintose“, kurios kyla iš dažnai klaidingo įsivaizdavimo apie kitų gyvenimus. Norima parodyti, kaip svarbu atrasti savo kelią, asmeninę gyvenimo prasmę ir laimės šaltinius. Tekstas neapkrautas moksliniais terminais, net priešingai – yra artimas kiekvienam, nes parašytas su gilia empatija.

Autorės kviečia ne tik sekti veikėjų gyvenimus, jų ieškojimus, jiems iškylančias problemas ir atsirandančius sprendimus, bet ir pagaliau ryžtis savo paties gyvenimo pokyčiams.

Knygos pristatymas vyks Knygų Mugėjė vasario 22 d. 13 val. 3.1. salėje. 

Knygą galima įsigyti https://www.knygos.lt/lt/knygos/skolinta-iliuzija/ , Knygų Mugės metu, o vėliau ir knygynuose.