Individualios konsultacijos

Sveiki,
Esu Kamila Golod, ICF koučingo specialistė, knygų „Drąsa būti savimi“ ir „Skolinta iliuzija" autorė.

Didžiausias iššūkis gyvenime yra įveikti savo paties (nusistatytas) ribas ir eiti taip toli, kaip niekada nebūtum nė svajojęs. (Paul Gauguin)

Gyvenimas yra įvairus - jis nei geras, nei blogas – jis visoks. Džiaugsmas, liūdesys, iššūkiai, kančia, meilė viskas turi savo prasmę ir vertę. Aš tikiu, kad kiekvienas iš mūsų giliai viduje žino, ko jam reikia, ir kaip tai pasiekti, tik kartais mes tarsi užsisukame rate, kuomet tampa sunku išgirsti savo vidų, pamatyti alternatyvas, bei kaip mes galime pakeisti situaciją ar požiūrį į tam tikrus dalykus tam, kad gyventume geriau ir lengviau.

Kaip koučingo sesijos galėtų Jums padėti?
Koučingo sesijos, visų pirma yra apie santykį su savimi, bei kitais. Todėl jų metu remiuosi empatija, nuoširdumu, dėmesingumu Jums ir Jūsų gyvenimo iššūkiams. 
Sesijų metu užduodami klausimai padėtų iš šalies pažiūrėti į esamą situaciją, išplėstų sąmoningumą, leistų labiau pažinti savo jausmus ir mintis, suteiktų galimybę pamatyti įvairias alternatyvas, bei naujus situacijų sprendimo būdus. Kartais mums reikia sustoti ir išgirsti save: ką mes norime ar dėl ko abejojame, kokius gyvenimo scenarijus kuriame, o kurių gal verta atsisakyti, kas mums stabdo nuo laimingo gyvenimo, o kas padėtų drąsiau judėti į priekį. 
Taigi, atviras bendravimas, aktyvus klausinėjimas, nešališkas buvimas su Jumis „čia ir dabar“, padėtų Jums atrasti naujas mintis, emocijas, įsitikinimus, veikimo būdus, padėsiančius Jums pasiekti tai, kas Jums svarbu.

Manęs dažnai klausia kiek sesijų reikia, kad pokyčiai įvyktų?
Deja tiksliai atsakyti į šį klausimą neįmanoma Tai labai individualu, priklausomai nuo tikrosios Jūsų užklausos, Jūsų motyvacijos, atvirumo, noro bendradarbiauti. Man koučingas – tai tarsi kelionė, kurios pradžioje ant pečių nešiesi sunkią kuprinę pilną akmenų, vienus sunkius, traukiančius žemyn akmenis reikia išmesti, kitus – įdėmiai apžiūrėti, priimti ir palikti, o pakeliui surasti naujus, spalvotus, lengvus akmenis, iš kurių statysime Jūsų tvirtovę – laimingą vidinį Aš.
Koučingo sesijos – tai nėra stebuklingų receptų dalijimas ar išsprendimas situacijos per vieną akimirką.
Džiugi žinia: koučingo sesijos – tai atradimas savęs iš naujo, kai tampame savo gyvenimo Kūrėju ir aktyviu veikėju, kai išmokstame pakeisti tuos dalykus, kuriuos įmanoma pakeisti, bei susitaikyti su tais, kurių pakeisti neįmanoma. Tai leidimas sau būti visokiu ir išmokimas lanksčiai reaguoti į tam tikrus gyvenimo iššūkius. Tai įdomi kelionė, kuriai reikia Jūsų noro, ryžto, laiko, kantrybės, o aš būsiu šalia ir lydėsiu Jus tuo keliu: išklausysiu, palaikysiu, klausinėjant, padėsiu labiau pažinti save ir atrasti savyje naujus resursus.

Kiek trunka ir kainuoja konsultacija?
Konsultacija trunka apie 1 val. ir kainuoja 25 Eur.
Kokiomis kalbomis konsultuoju?
Lietuvių ir rusų kalbomis jaukiame kabinete miesto centre.

Susisiekime el.paštu: kamila.golod@gmail.com
Fb: https://www.facebook.com/GeruEmocijuNamai/
Telefonu: +37067032002
Šiltai,
Kamila