Apie mane

Sveiki, mano vardas Kamila. Esu ICF koučingo specialistė, „Gerų emocijų namų“ įkūrėja, knygų „Drąsa būti savimi“ ir „Skolinta Iliuzija“ autorė.

Mano gyvenimo paveiksle buvo ir yra įvairių spalvų: šviesių ir tamsių, blankių ir ryškių. Nuosmukiai priversdavo sustoti ir apmąstyti savo gyvenimo prasmę – kas aš, kuo noriu būti, kaip noriu gyventi? Pakylimai tapo ženklais, kad einu teisingu keliu. Savo gyvenime sutikau įvairių žmonių: vieni iš jų įkvėpdavo eiti pirmyn, kiti suteikdavo nelengvas gyvenimo pamokas, o dar kiti tiesiog jaukiai tylėjo šalia reikiamu momentu.

Vingiuotas ir ilgas kelias išugdė kantrybę ir tikėjimą, kad sunkumai laikini, o džiaugsmas ir ramybė pasiekiami. Tad dabar įgytų žinių ir patirties dėka galiu padėti žmonėms geriau pažinti save, pamatyti įvairias gyvenimo alternatyvas ir jaukiai jaustis jo paties realiame gyvenime.

Aš tikiu, kad kiekvienas žmogus yra savo gyvenimo autorius, galintis atrasti autentišką gyvenimo skonį, pajusti džiaugsmą teikiantį gyvenimo tempą, pasiekti užsibrėžtų tikslų, būnant harmonijoje su savimi, bei kitais. Kartais tam tiesiog reikia atvirumo ir lankstumo gyvenimui, savęs pripažinimo su savo stiprybėm ir silpnybėm, drąsos žengti pirmą žingsnį ir tikėjimo, kad bus taip, kaip turi būti šiai dienai geriausiai įmanomu būdu.

Kuo Jums galiu padėti:
- Vedu individualias koučingo sesijas;
- Skaitau pranešimus konferencijose, bei trumpas (iki 1 val.) paskaitas privačiose, bei valstybinėse įstaigose. Temos – savęs pažinimas, drąsa būti savimi, streso mažinimas, gyvenimo ir darbo balansas.
- Inicijuoju įvairius socialinius projektus, kurių tikslas įkvėpti žmones, palaikyti, praplėsti sąmoningumą apie savo ir kitų žmonių gyvenimus (https://www.15min.lt/tema/buk-savimi-72766, https://www.youtube.com/watch?v=Q5vHCFeaeeo ir kiti).

Klientai dažniausiai į mane kreipiasi:

- Norint geriau pažinti save ir labiau save priimti;
- Norint labiau savimi pasitikėti;
- Norint labiau save realizuoti;
- Keičiant darbą ar profesijos sritį;
- Norint pagerinti santykius su partneriu ar kolega;
- Norint emocinio pastiprinimo, išgyvenant skyrybas ar netekus darbo;
- Jaučiant vienišumą ar pasimetimą;
- Norint atrasti balansą tarp gyvenimo ir darbo;
- Norint sumažinti stresą ir pajausti daugiau vidinės pilnatvės.

Jei jaučiat, kad mums pakeliui, drąsiai rašykit ar skambinkit – atraskime ir kurkime drauge!

Susisiekime el.paštu: kamila.golod@gmail.com
Fb: https://www.facebook.com/GeruEmocijuNamai/
Telefonu: +37067032002

Šiltai,
Kamila